سفارش تبليغات

در دهه اخير جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه اي نو و فراگير بود . اين رسانه نو مجموعه سايت هائي بودند كه به مدد شبكه گسترده اينترنت شروع به فعاليت نموده و به سرعت جايگاه خود را در ميان رسانه هائي همچون تلويزيون ،روزنامه ،مجلات و... پيدا كرده و روز به روز سهم بيشتري را در اين ميان به خود اختصاص مي دهند .
رسانه هاي اينترنتي نسبت به ساير رسانه ها داراي مزاياي گوناگوني هست ولي مهمترين اين مزايا دو طرفه بودن آن مي باشد. در رسانه هائي همچون تلويزيون و روزنامه اطلاعات بصورت يكطرفه به مخاطب عرضه مي شود و هيچ گونه بازخوردي از آمار مخاطبين و يا نظرات ايشان وجود ندارد ، حال آنكه در اينترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار مي گردد.
حضور فعالان بخش توليد و بازرگاني در اينگونه سايتها نيز امروزه از اهميت بسزائي برخوردار شده ، چرا كه امكانات خاص اينترنت بعلاوه ساير خواص ديگر رسانه ها موجب گرديده است تا تبليغات و يا هرگونه حضور در اينترنت تاثير گذاري فوق العاده اي براي شركتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید. سايت ناقلا به نشاني www.naghola.com بعنوان يكي از پر بيننده ترين سايتهاي فارسي ، بمدد افزايش ترافيك  روزانه خود، بعنوان يك رسانه اينترنتي موفق روبه رشد مطرح مي باشد که در حال حاضر روزانه بیش از پنجاه  هزار نمایش صفحه را دارا میباشد وباتوجه به قابلیت های  خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند.

شما می توانید  نوع و پلنهای کامل تبلیغات را در جدول زیر مشاهده نمایید.

 

 

صفحات نمایش

کلاس

 درصد نمایش

مدت
قیمت
 به تومان
سایز آگهی

کلیه صفحات

E1,2,3

100%

1 ماه تماس بگیرید

60*468

صحفه اصلی A1

100%

1 ماه

تماس بگیرید

90*728

کلیه صفحات A1

100%

1 ماه

تماس بگیرید

90*728

کلیه صفحات B1

100%

1 ماه

تماس بگیرید

240*120

کلیه صفحات

F1

100%

1 ماه تماس بگیرید

60*120

صفحات داخلی

-

100%

1 ماه تماس بگیرید

پست ثابت

کلیه صفحات -

100%

1 ماه تماس بگیرید

بک لینک

کلیه صفحات -

100%

1 ماه تماس بگیرید

پاپ آپ

 

 

 

 

 

قوانین

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در سایت، بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در سایت ناقلا باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت ناقلا هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .

مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشدوتصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم